طرح تجربه قبل از خرید رامیکس(رایگان)

phone

رامیکس نرم افزاریست تحت وب که با اتصال به پایگاه های داده موجود در سازمان شما امکان طراحی گزارشات آماری ،تحلیلی و داشبورد های مدیریتی را با کمترین دانش فنی دراختیار شما قرار میدهد .

برای آشنایی بیشتر با قابلیت های رامیکس اینجا کلیک نمایید.

شرکت داده پردازان کوشای پاسارگاد پس از سالها تجربه در حوزه پیاده سازی پروژه های هوش تجاری و داشبورد مدیریتی با هدف سهولت در انتخاب نرم افزار طرحی را در راستای مشتری مداری برنامه ریزی نموده است که در آن مشتریان می توانند قبل از پرداخت حتی یک ریال از هزینه نرم افزار داشبورد مدیریتی رامیکس، را بر روی سرور های خود نصب نمایند و با اتصال به بانک های اطلاعاتی خود انواع گزارشات تحلیلی و داشبورد های مدیریتی را طراحی و پیاده سازی نمایند.
لازم به ذکر است تمام آموزش های نرم افزار از زمان نصب و راه اندازی تا نحوه چگونگی اتصال به بانک های اطلاعاتی و همچنین طراحی داشبورد و گزارشات و کار با فرم ساز بصورت رایگان و در قالب فیلم های با کیفیت و کتابچه آموزشی در اختیار مشتریان عزیزقرار خواهد داشت .

کاربر کانکشن منبع داده فرم داشبورد زمان
۳ کاربر ۱ کانکشن ۵ منبع داده ۵ فرم اطلاعاتی ۲۰ داشبورد ۳۰ روز    نامحدود

مدیر محترم

همین حالا یکی از کارشناسان فناوری اطلاعات سازمان را که در حوزه بانک های اطلاعاتی مهارت دارندمامور بفرمایید تا نرم افزار را به صورت رایگان دانلود و داشبورد های شما را طراحی و آماده بهره برداری نمایند .